HAKKIMIZDA

DEĞER KATTIKLARIMIZ

REAL BROKER İLE YOLA ÇIKMAK KAZANDIRIR

Bilimsel gerçekçilik ve vizyoner yaratıcılığı buluşturan Real Broker’ a göre; değerleme ve danışmanlık, hayalleri tutarlı girişimlere ve karlı yatırımlara dönüştüren bütünleşik bir iş sanatıdır. Real Broker, özel hizmetleriyle eksiksiz bir bilgi akışı ve süreç takibi yaratır.

HAYALLERİ PROJELENDİRİR

Farklı alanlarda uzmanlaşmış nitelikli beyin takımı ile ülkede gayrimenkul yatırımı sanatının önde gelen ismi olan Real Broker; global standartlara sahip hizmetler geliştirip yatırımları sonuç veren hamlelere dönüştüren bir strateji izler.

FARK YARATIR

Çünkü Real Broker adı, gayrimenkulde yeni ufuklar açmak ile eşdeğerdir. Yenilikçi bir hizmet felsefesine sahip Real Broker, uzman kadrosu ve akılcı servisleriyle yatırıma değer katarak bilimsel analiz teknikleriyle objektif değerlemelere ulaşır.

NELER YAPIYORUZ ?

DEĞERLEME
Gayrimenkul değerleme platformunda Real Broker, alanlarında uzman kadrosunun yaklaşımları ve bilimsel analiz teknikleriyle objektif değerlere ulaşır. Real Broker, Uluslararası Değerleme Standartlarını, sorumluluk ve bağımsızlık ilkeleriyle birleştirerek firma risklerinin minimize edilmesine katkıda bulunur.
GELİŞTİRME
Real Broker’ ın geliştirme servisi, arsa temini ve geliştirilmesi aşamasından, bu arsa üzerine yapılandırılacak projenin yapım süreci ve satışına kadar tüm basamaklardaki danışmanlık hizmetlerini kapsar.
DEĞER YÖNETİMİ
Real Broker 2000 yılından beri gayrimenkul değerleme ve geliştirme konularında edindiği uzmanlığı harmanlayarak gayrimenkulün düzenli değer takibini yaparak gayrimenkul portföyü bulunan kişi, kurum ve kuruluşlar için, profesyonel “Gayrimenkul Değer Yönetimi” hizmeti vermekte, portföylerin stratejik olarak yönetilmesini sağlamaktadır.