BAŞVURU FORMU

Marka bilinirliği
Ülkemizde hatırı sayılır sayıda gayrimenkul danışmanı; REAL BROKER  logosu altında çalışıyor. Türkiye’nin  1 numaralı gayrimenkul markası olmaya aday,emlak danışmanlığı denilince ilk akla gelen marka olmanın ayrıcalığını yaşayın .
Kurumsal kültür ve iş ağı
Birimiz hepimiz, hepimiz birimiz için; REAL BROKER’da biz kendimizi dev bir takımın parçası olarak görürüz. Danışmanlarımız teknolojik ve bölgesel olarak bizbirlerine destek olue, deneyim ve fikirlerini paylaşırlar. Bu sinerji  toplantılarla pekiştirilir.
Kariyer Eğitimleri

Bir REAL BROKER profesyoneli olarak kariyerinizin her noktasında 1. sınıf eğitimler ile desteklenirsiniz. Farklı konu ve içerikte sunulan bu eğitimler ile, her birey kendi potansiyelini en üst düzeye çıkartarak, strateji ve yeteneklerini geliştirir ve başarıya doğru yol alır.
Pazarlama

REAL BROKER markası ile iş hayatınızın her noktasında hizmetinizi ve farklılığınızı öne çıkartacak pazarlama teknikleri ve marka bilinirliği, size kolaylık ve avantajlar sağlayarak, başarının yolunu açacak.
Teknoloji

Hem ofisiniz, hem siz kullanıma hazır, profesyonel online teknolojiler ile yapılandırılır. İş süreçlerinizin her aşamasında zaman tasarrufu, hizmet kalitesi ve bilgiye ulaşma kolaylığı sağlar.
Bilgi Paylaşımı
REAL BROKER ailesinin bir parçası olarak her Gayrimenkul Danışmanı, bilgi, deneyim ve fikirlerini birbirlerine aktarır. Birlikte daha güçlüyüz!